Aktualności Villa Zacisze

Puchar świata w skokach 2022 - Zapraszamy

Już jest! Potwierdzona informacja, o organizacji pucharu świata w skokach narciarskich na obiekcie im. Adama Małysza w Wiśle. Zapraszamy do rezerwacji pokoi, posiadamy jeszcze wolne miejsca noclegowe dla gości.

Wydarzenie rozpoczyna się 04.11.2022, a kończy 06.11.2022. Bilety można rezerwować, klikając tutaj.

Apartament z tarasem widokowym

Szanowni Państwo zwolnił się nam apartament, mieszkanie o powierzchni 58 m2, z tarasem widokowym. Serdecznie zapraszamy do Wisły. Kameralny pensjonat pod lasem, wszędzie blisko, a do centrum 600m. 

 

Grupa Koła Gospodyń

Kilka dni temu gościliśmy grupę Koła Gospodyń z Sandomierza, Panie i 2 „rodzynków”. Wybrali się na dalsze zwiedzanie Wisły ciuchcią Martusia ,później wybrali się na dożynki. W Wiśle Panie spędziły czas aktywnie na zwiedzaniu i edukacji. Nasz pensjonat zadbał o miłą i gościnną atmosferę.

Dziękujemy – byliście super!!

 

Pielgrzymska z Rzeszowa

W ostatnich dniach z przyjemnością gościliśmy pielgrzymkę z Rzeszowa, cudowni ludzie, którzy jak sami mówią, świetnie się bawili. Zorganizowaliśmy przyjemny wieczór pełen wrażeń z Karpackimi Zbójami. Pan Leszek Młodzianowski-Karpacki przewodnik zadbał o sprawę duchową i dobrą rozrywkę. Zapraszamy do obejrzenia filmów z wyjątkowej zabawy przy ognisku w naszym obiekcie Villa Zacisze. Goście obiecali, że znowu zawitają do nas, a my ugościmy ich, jak należy.

Pozdrawiamy i zapraszamy wszystkie pielgrzymki do spędzenia niezapomnianych dni w Wiśle.